Hakkımızda


41 ülkede distribütörler ve yetkili bayilikleri bulunan EAE Grubu, dünya çapında 2.200 'den fazla çalışanı ile Türkiye elektrik sektörünün lider üreticilerinden biridir.

"EAE Teknoloji, EAE Grubu’nun bir üyesi olarak, sıradışı donanım ve yazılım ürünleri geliştirmek ve bina yönetim sistemleri alanında komple sistem çözümleri sunmak hedefiyle kurulmuştur. Vizyonumuz gelişmiş kullanıcı arayüzü tasarımı ve güçlü sunucu yazılımları sayesinde bina otomasyon sektöründe bir çığır açmaktır.

Enerji verimli ve yüksek konforlu bir atmosfere sahip binalar oluşturmanın geleneksel çözümlere göre çok daha kolay ve ekonomik olması gerektiğine inanıyoruz. Geliştirdiğimiz sistem kullanıcının gerçek ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre kolayca özelleştirilebilir, sınırsız genişletilebilir ve uluslararası standartlara tam uyumludur.

EAE Teknoloji olarak; hiçbir zaman, kendi özel protokollerimiz etrafında, sektördeki mevcut ürün ve teknolojilerden bağımsız ve kapalı bir sistem sunmayacağız. Bu yaklaşım, binalarda zaman içinde oluşabilecek yeni ihtiyaçların karşılanamaması veya tek üretici olarak bizim ürünlerimize bağımlı kalınması ihtimalini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bu doğrultuda, bina otomasyonu yazılım ve saha ekipmanlarında geleceğin teknolojisini bugüne getiren; bina yönetim sistemi, Hyperion II izleme & kontrol yazılımı ve KNX & DALI cihazlarından oluşan temel ürün gamımızı dünyaya sunmaktan gurur duyuyoruz . EAE grubuna dahİl Grup fİrmalarının detay bİlgİlerİne ulasmak İçİn tıklayınız.